Vánoční program pro rodiny

Milí farníci,

jelikož se na začátku druhé poloviny prosince ukázalo, že návštěvy mší svatých v době vánoční budou dosti omezené, připravily pracovnice hradeckého katechetického a pedagogického centra vánoční program (nejen) pro rodiny. Výhodou je, že si z něj můžete vybrat jen něco. Nevýhodou je, že ho umisťuji na web naší farnosti až nyní, za což se vám omlouvám. 

Pracovnice KPC k tomu píšou následující: 

"Zasíláme Vánoční program, který je určen pro malé i velké bez rozdílu věku. Každý si v něm jistě najde své a to nejen děti, ale i dospělí.

Jsme si vědomé, že doba je pro všechny náročná. Rozhodly jsme se připravit pro ty, kteří budou mít zájem, program na dobu vánoční. Je určen především pro rodiny, které budou trávit Vánoce doma a budou chtít tento čas nějak duchovně naplnit.

Program začíná 24. prosince a trvá až do 7. ledna. Není však nutné realizovat ho každý den, opravdu záleží na rodině, jak ho použije. Program obsahuje úryvky z liturgických textů na daný den, texty k zamyšlení, a především aktivity pro mladší i starší děti, které mohou dělat samy nebo společně s rodiči.

Věříme, že může sloužit jako nabídka pro společně strávený čas."

Program naleznete ve třech přílohách

 

S přáním pokojných a radostných Vánoc

Zdeněk Sedlák

Soubory ke stažení