Misijní pouť 26.5.2018 - 26.5.2018

Za Misijní klubko jsme se vypravili na Misijní pouť do Třebíče. Není to tak daleká cesta a ani na vteřinu jsme nelitovali. Pouť byla po registraci zahájena v bazilice sv. Prokopa mší svatou, kterou celebroval brněnský diecézní biskup Vojtěch Cikrle. Zúčastnili jsme se her pro děti přímo u řeky Jihlavy i na ní, navštívili Misijní jarmark a samozřejmě ochutnali i Misijní koláč. Před odpoledním promítáním o Tanzanii,  které vedl národní ředitel Papežských Misijních Děl Leoš Halbrštát, jsme se v bylinkové zahradě nečekaně setkali i se samotným otcem Vojtěchem, obdaroval nás svojí knihou a protože si myslíme, že by byla velká škoda mít tak krásnou knihu jenom pro sebe, poprosili jsme otce o věnování pro všechny naše farníky a později bude kniha umístěna do farní knihovny v kostele, abychom tu radost předávali dál.
Velice se z tohoto dne a setkání radujeme a přesvědčili jsme se, že naše práce není marná a pomoci může opravdu každý, jenom musí chtít :-)


Za MK 

Hana Hošková s rodinou

Fotogalerie