Misijní neděle 21.10.2018 - 28.10.2018

12. 10. proběhlo poslední Misijní klubko před velkou Misijní nedělí. S dětmi jsme tvořili podzimní dekorace do různých košíčků a keramických nádob. Musím přiznat, že dětem se jejich výtvory velmi povedly a máme z nich radost :-)
Chci velice poděkovat paní Janě Vosmekové a Zdeňce Musilové za připravené výrobky, kterými pravidelně přispívají a oživují tak nabídku našeho jarmarku.
Za týden si budete moci vybrat z těchto výrobků - velký výběr závěsných dekorací, levandulové pytlíčky, sušené švestky, různé druhy šperků, jehelníčky, přírodní lucerničky, srdíčka, aranžmány z přírodnin, podzimníčky a mnoho, mnoho jiného... Věříme, že každý si vybere a při vkládání příspěvku do kasičky bude každý myslet na ty, kteří naši pomoc nezbytně potřebují a neobejdou se bez ní!!

Za MK
Hana Hošková

Fotogalerie